Kalkulator

Oblicz przybliżone koszty realizacji

Skorzystaj z poniższego kalkulatora i sprawdź ile zarobisz dzięki fotowoltaice, oszczędzając na rachunkach za prąd dla Twojego domu lub firmy.
!

Założenia przyjęte do kalkulacji są szacunkowe a szczegóły uzyskasz dzięki kontaktowi z nami (wyświetlane po najechaniu znaku informacji:

  • Przyjęto cenę 0,55zł/kWh
  • Rata miesięczna wynika z udzielonego kredytu i jest wyliczana indywidualnie
  • Odliczenie od dochodu wynika z ulgi termo modernizacyjnej dla os. Fizycznych i przyjęto odliczenie dla podatku płaconego w wysokości 32%

Twój miesięczny rachunek za prąd

Proponowana instalacja

Twoje szacunkowe zużycie prądu wynosi
0 kWh
Proponujemy, aby Twoja instalacja miała moc
0 kWp

Szacowany koszt inwestycji
0
Szacowany koszt inwestycji z dotacją "Mój Prąd"
5.000
Koszt miesięcznej raty
120

Twoje oszczędności:

Mniejszy rachunek za prąd rocznie do
0
Odliczenie instalacji od dochodu do
0

W ramach naszej współpracy proponujemy

indywidualny projekt dopasowany do Twoich potrzeb

urządzenia objęte gwarancją na terenie Polski

montaż, uruchomienie i monitoring

pomoc w formalnościach związanych z przyłączeniem do sieci

pomoc w uzyskaniu finansowania

 

Fotowoltaika – Wrocław i województwo dolnośląskie

Innowacyjne rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii dają nam możliwość efektywnego pozyskiwania energii w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego, a zarazem bezkosztowy. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane instalacje fotowoltaiczne to inwestycja w niezależność energetyczną, z której możesz skorzystać zarówno jako osoba fizyczna, firma oraz właściciel gospodarstwa rolnego.

Marka ZENER od lat z sukcesami projektuje i wykonuje instalacje fotowoltaiczne ON-GRID i OFF-GRID na potrzeby Klientów z terenu miasta Wrocław i całego województwa dolnośląskiego. Nasze instalacje opieramy o panele fotowoltaiczne pochodzące od sprawdzonych producentów. To stanowi gwarancję wysokiej sprawności i bezawaryjnej pracy instalacji przez długi czas jej eksploatacji, a w razie usterki możliwość jej szybkiego usunięcia i utrzymania kosztów ewentualnej naprawy na niskim poziomie.

Instalacje fotowoltaiczne dopasowane do potrzeb

Zapotrzebowanie nieruchomości na energię elektryczną różni się w zależności od przeznaczenia obiektu. Uwzględniając te różnice w projekcie instalacji tworzymy instalacje fotowoltaiczne, które możliwie najlepiej odpowiadają na potrzeby danej nieruchomości. Jednocześnie w projektach uwzględniamy możliwość uzyskania przez Klienta dofinansowania do inwestycji w odnawialne źródła energii, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, aby oferowane instalacje były zgodne z wytycznymi i kwalifikowały się do dofinansowania.

Panele fotowoltaiczne montujemy na dachach budynków zasilanych realizowaną instalacją, jak również na dachach budynków sąsiadujących i gruncie. Instalacje na gruncie wykonujemy w oparciu o profesjonalne stelaże zapewniające stabilność i bezpieczeństwo paneli, przy jednoczesnej jak najlepszej ekspozycji na promieniowanie słoneczne. W ten sposób dostarczamy instalacje o wysokiej sprawności, które mogą działać efektywnie również przy pozornie niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Klientów z terenu miasta Wrocław i województwa dolnośląskiego zainteresowanych inwestycją w odnawialne źródła energii zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na panele i instalacje fotowoltaiczne. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.