Ogrzewanie

Ogrzewanie dla firmy

fotowoltaika dla domu
ogrzewanie
tandem idealny fotowoltaiki i ogrzewania

Ogrzewanie dla firm Wrocław – zapewnij swoim pracownikom komfort cieplny

Każde przedsiębiorstwo powinno wyróżniać się cechami, które pozwolą pracownikom działać w komfortowych warunkach. Dlatego w każdej firmie bardzo ważny jest komfort cieplny. Firma ZENER oferuje ogrzewanie dla firm z Wrocławia i okolic, które z pewnością spełni wymagania prezesów i osób pracujących w danym przedsiębiorstwie. U nas możesz skorzystać z oferty promienników i paneli na podczerwień.

Promienniki na podczerwień


Jest to nowoczesna i bardzo wydajna opcja, która świetnie sprawdzi się w halach magazynowych i dużych pomieszczeniach. Promienniki na podczerwień działają w oparciu o zasadę promieniowania cieplnego. Kiedy prąd elektryczny przepływa przez specjalny element grzewczy, np. karbonową folię lub drut, wydziela się energia w postaci promieniowania podczerwonego. Te promienie bezpośrednio ogrzewają obiekty i osoby w swoim zasięgu, a nie powietrze, co sprawia, że są bardzo efektywne i ekonomiczne. W dużych halach, gdzie nie jest wymagane ogrzewanie całej powierzchni, a ciepło potrzebne jest tylko przez określony czas, promienniki na podczerwień mogą przynieść firmie spore oszczędności.

Panele na podczerwień


Takie rozwiązanie sprawdzi się do ogrzewania mniejszych powierzchni firmowych, takich jak biura czy gabinety.  Są to płaskie, cienkie i lekkie panele, które zawierają ukryte elementy grzewcze, emitujące promieniowanie w zakresie podczerwieni. Ze względu na ich skromną, ale estetyczną prezencję, panele grzewcze mogą stanowić również element dekoracyjny pomieszczenia.

Wybierz odpowiednie ogrzewanie dla swojej firmy


Firma ZENER to dostawca innowacyjnych systemów grzewczych dla firm z Wrocławia i okolic, który od lat wykonuje instalacje działające na podczerwień i pozwalające uzyskać spore oszczędności, jednocześnie zapewniając pracownikom pełen komfort cieplny. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu ustalenia szczegółów współpracy.